Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Sodyba Žiegždriuose

Aprašymas550 000 €
Plotas (m²)
200
Sklypo Plotas (a)
55
Kambarių skaičius
5
Šildymas
Geoterminis
Statybos metai
2016

PARDUODAMAS IŠSKIRTINIS OBJEKTAS KAUNO RAJONE ŠALIA KAUNO MARIŲ!

SODYBA SU PILNAI FUNKCIONUOJANČIU TRUMPALAIKĖS NUOMOS VERSLU!

SODYBA.  Vaizdingoje, miško apsuptoje, ramybe dvelkiančioje vietoje įsikūrusią sodybą sudaro  55 arų sklypas, kuriame yra du didesni namai ir vienas mažesnis namelis. Sodybos teritorija yra aptverta. Du atskiri įvažiavimai. Sodyba su itin išpuoselėta aplinka: išklotais trinkelėmis takais, dekoratyviniais augalais, vaismedžiais, įrengtomis trimis pavėsinėmis,  alpinariumu su dekoratyviniu baseinu.  Įrengta krepšinio aikštelė, vaikų žaidimo aikštelė, baseinas, kubilas, pirtys.  Sodyboje įrengta signalizacija. 

SODYBA YRA GAVUSI NE VIENĄ APDOVANOJIMĄ KAIP GRAŽIAUSIA SODYBA KAUNO RAJONE.

NAMAI. Vienas iš namų yra rąstinis 214,25 kv.m. ploto, iš lauko yra apklijuotas klinkeriu. Pirmame aukšte trys miegamieji, svetainė su virtuve, židinys, garinė pirtis, dušas su tualetu – vienoje patalpoje. Antrame aukšte du miegamieji.  Palėpėje  yra įrengtos trys miegamos vietos.  Kambariuose yra kondicionieriai.
Antrasis namas - inovacijų ir prabangos derinys gamtos apsuptyje. Namas mūrinis 200 kv.m. ploto. Fasadas dengtas klinkeriu, stogas keramikinėmis čerpėmis. Ant stogo sumontuotos saulės baterijos.  Name įrengtas geoterminis šildymas. Name išvedžiota rekuperacinė vėdinimo sistema.
Pirmame namo aukšte yra virtuvė sujungta su svetaine, miegamasis, du tualetai ir dušai, pirtis, garažas, katilinė ir sandėliukas.
Antrame aukšte yra du miegamieji, du balkonai, didelis erdvus vonios kambarys su vonia, dušu ir šildomu gultu, palėpė. Kambariuose yra kondicionieriai.
Mažesnis namelis 33 kv.m. Jame yra vienas kambarys, virtuvėlė, pirtis.

VIETA.  Sodyba įsikūrusi vaizdingoje, miško apsuptoje vietoje, Kauno rajone, Žiegždrių gyvenvietėje. Vos 30 metrų iki Kauno marių. Visai šalia yra  Žiegždrių geologinis pėsčiųjų takas. Iki Kauno miesto centro 17 km.
Daugiau informacijos tel. 860707730
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.