Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Dviejų aukštų namas Vijūkuose
brokeris Paula Petraitytė
Paula Petraitytė
+370 613 44840
paula@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas151 000 €
Plotas (m²)
90
Sklypo Plotas (a)
2.3
Kambarių skaičius
4
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
2022
Buto aukštas
2
STILINGAS SUBLOKUOTAS NAMAS KAUNO RAJONE!!!

Yra didesnės kvadratūros namų!

NAMAS. Parduodami aukštos kokybės, A+ energetinės klasės sublokuoti namai su erdvia terasa. Parduodami būstai su daliniu baigtumu – 80proc., vidaus išplanavimą dar galima koreguoti pagal Jūsų pageidavimus! Sienos tarp kaimynų atskirtos blokeliu ir siena papildomai izoliuojama nuo garso gipso karkasu su vatos užpildu iš abiejų pusių.

STATYBA. Namai pastatyti naudojant tik kokybiškas medžiagas. Pamatai – poliniai gręžtiniai, apšiltinti tiek iš lauko, tiek iš vidaus; Namo sienos – keramikos mūro blokeliai, sienos apšiltintos putų polistirolu, stogas apšiltintas 40cm putu polistirolu, betono sluoksnis, bituminė danga. Langai –plastikiniai su trijų stiklų paketu; fasadas –struktūrinis tinkas.

ĮRENGIMAS. Ištinkuotos sienos, vidaus pertvaros gipsinės su vatos užpildu. išvedžiotos komunikacijos, elektra, priešgaisrinė apsauga, signalizacija,šviesolaidžio interneto kabeliai, vandens bei nuotėkų vamzdžiai. Išvedžiota grindinio šildymo sistema.

KOMUNIKACIJOS. Visos miesto komunikacijos įvestos į namo vidų.

SKLYPAS. 2,3 arų ploto sklypas. Visas gerbūvis yra sutvarkytas, apsodinta veja, dvi parkavimo vietos iškolots trinkelėmis. Visos sklypo dalys aptvertos segmentine tvora.

VIETA. Graži ir rami vieta gamtos apsuptyje Vijūkuose. Patogus susisiekimas su Kauno miestu, asfaltuotas privažiavimas beveik iki pat namų. Aplink – naujos statybos namai, draugiška kaiminystė. Visoje gatvėje yra įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai, apšvietimas. Taip pat yra įrenginėjama vaikų žaidimų ir sporto aikštelės.

YRA GALIMYBĖ ŠĮ BŪSTA ĮSIGYTI SU VALSTYBĖS SUBSIDIJA!

Daugiau informacijos telefonu!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.