Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
G. Vilko g.
brokeris Paula Petraitytė
Paula Petraitytė
+370 613 44840
paula@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas96 500 €
Plotas (m²)
84
Kambarių skaičius
4
Šildymas
Centrinis
Statybos metai
1978
Buto aukštas
3/9
4-iŲ KAMBARIŲ ĮRENGTAS BUTAS KALNIEČIUOSE!!!

BUTAS. Parduodamas 4 kambarių 84 kv. m. ploto butas. Bute yra pakeistas išplanavimas, (buto plano pakeitimas kadastro byloje įregistruota).
Kambariai yra erdvūs, ir šviesūs. Svetainė sujungta su virtuve. Bute yra du balkonai, vienas yra svetainėje, kitas yra viename iš miegamųjų. Visi kambariai yra nepereinami. Butas parduodamas su visais baldais, bei buitine technika. WC ir vonios patalpos atskirai! Buto lauko siena yra apšiltinta, todėl butas tikrai labai šiltas. Bute yra pakeisti vamzdynai, elektros instaliacija bei radiatoriai.

NAMAS. Itin tvarkingas namas ir kaiminystė. Namas yra toliau nuo pagrindinės gatvės, todėl nesigirdi jokio triukšmo. Namo stogas ir šiluminis mazgas yra renovuoti. Namas yra strategiškai labai patogioje vietoje.

VIETA. Nuolat prižiūrima aplinka. Šalia yra darželis, pradinė mokykla, gimnazija, stadionas. Netoliese yra turgavietė, Kalniečių poliklinika, PC ,,Savas''. Puikus susisiekimas su visais mikrorajonais, ir išvažiavimu į autostradą. iki miesto centro 8 min. kelio automobiliu. Netoliese yra autobusų stotelė, todėl patogus susiekimas tiek nuosavu transportu, tiek viešuoju.

Butas yra tinkamas tiek šeimoms, tiek investicijai!

Daugiau informacijos telefonu!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.