Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Ievų takas
brokeris Paula Petraitytė
Paula Petraitytė
+370 613 44840
paula@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas85 000 €
Plotas (m²)
40,04
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Oras- oras
Statybos metai
1945
Buto aukštas
2/2
2-JŲ KAMBARIŲ ĮRENGTAS BUTAS KAUNO CENTRE !!!

BUTO ŠILDYMAS ORAS- ORAS!

BUTAS. Parduodamas 2 kambarių 40,04 kv. m. ploto butas. Butas naujai įrengtas. Bute yra sudėti kokybiški plastikiniai langai, visame bute pakeisti vamzdynai, santechnika, išvedžiota nauja elektros instaliacija. Bute yra apšiltintos visos sienos ir lubos stiklo vata.
Bute yra oras -oras šildymas, todėl buto išlaikymas yra nebrangus. Taip pat oras- oras galima naudoti kaip kondicionierių. Labai patogus naudojimas, kadangi yra galimybė temperatūrą valdyti per išmanūjį telefoną! Kambariai yra erdvūs, svetainė sujungta su virtuve, labai erdvus miegamasis kambarys. Buto langai yra į kiemo pusę. Butas įrengtas kokybiškomis medžiagomis. 

NAMAS. Planuojama atnaujinti namo fasadą naujomis dailylentėmis, taip pat planuojama laiptinės renovacija.

VIETA. Namas yra pačiame Kauno centre! Aplink namą yra labai daug žalumos, namas yra toliau nuo pagrindinių gatvių, todėl šioje vietoje gyvenant centre turėsite visišką privatumą ir ramybę! Šalia namo yra padaryta žalia zona, kurioje galite ramiai leisti laiką. Šalia namo yra vietos automobiliams, todėl irgi nereikės sukti galvos, kur palikti automobilį. Iki Kauno pilies 5min kelio pėsčiomis, iki visų parduotuvių 1-2min kelio pėsčiomis. Labai rami kaiminystė.
Butas yra puikiai tinkamas ne tik gyvenimui sau, bet ir investicijai!

Daugiau informacijos telefonu!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.