Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Butas 9-ojo forto gatvėje, Šilainiuose

Aprašymas159 000 €
Plotas (m²)
68,8
Sklypo Plotas (a)
1.89
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Oras-vanduo
Statybos metai
2020
Buto aukštas
2/2

PARDUODAMAS PILNAI ĮRENGTAS NAUJOS STATYBOS BUTAS 9-OJO FORTO GATVĖJE ŠILAINIUOSE SU KIEMELIU

- Butui priklauso 1,89 a aptvertas kiemelis
- Atskiras, tik butui priklausantis įėjimas
- 3 automobilių stovėjimo vietos
- Butas turi net 8 kv/m balkoną!
- Butas parduodamas su visais baldais ir buitine technika

ĮRENGIMAS. Parduodamas 68.80 kv/m įrengtas butas su baldais ir buitine technika. Bute yra trys kambariai: svetainė su virtuve (37,52 kv/m), miegamasis kambarys (11,29 kv/m), darbo kambarys (11,32 kv/m) ir vonios kambarys (4,59 kv/m). Butas parduodamas su visais baldais ir buitine technika. Darbo kambaryje yra įmontuota sieninė, per visą kambario ilgį ir aukštį, spinta. Vonios patalpoje yra dušo kabina, taip pat stovi skalbimo mašina – džiovyklė. Svetainėje yra įmontuota veidrodinė sieninė spinta- sandėliukas 2 kv/m. Jame pastatytas vandens šildytuvas bei palikta daug vietos susidėti daiktams. Iš svetainės yra išėjimas į balkoną, kurio plotas net 8kv/m! Miegamojo kambario ir darbo kambario langai yra į vidinę kiemo pusę, tad nesigirdi jokio gatvės triukšmo.

Butas šildomas naudojant oras-vanduo sistemą. Visose buto erdvėse šildomos grindys. Bute yra sumontuota rekuperacinė oro sistema. 

NAMAS. Parduodamas butas yra dviejų aukštų namo antrame aukšte. Namas mūrinis, 2020 metų statybos, 100% baigtumas. Butas turi tik jam priklausantį atskirą įėjimą per vidinę kiemo pusę. Butui taip pat priklauso trys automobilių parkavimo vietos bei aptvertas kiemelis - 1,89 a ploto.

VIETA. Butas yra Šilainiuose, naujai įsikūrusiame gyvenamųjų namų kvartale 9-ojo forto gatvėje. Labai rami ir patogi vieta gyventi! Aplink naujos statybos gyvenamieji namai, labai rami kaimynystė. Patogus susisiekimas su visais miesto mikrorajonais. Aplink gausu parduotuvių, netoliese prekybos centras Mega, taip pat mokyklos, darželiai visai čia pat. Puiki galimybė gyventi Šilainių mikrorajone, tačiau šiek tiek nutolus nuo miesto šurmulio ir daugiabučių gausybės.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.