Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Butas Centre, Kęstučio gatvėje
brokeris Viktorija Segal
Viktorija Segal
+370 613 53053
viktorija@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas480 000 €
Plotas (m²)
163,21
Kambarių skaičius
4
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
1890, dalinė renovacija 2005
Buto aukštas
4/4

PARDUODAMAS ERDVUS BUTAS KĘSTUČIO GATVĖJE, CENTRE

ĮRENGIMAS. Parduodamas labai erdvus, net 163,21 kv/m ploto butas, o aukštos lubos suteikia išskirtinį erdvės pojūtį. Bute yra keturi kambariai: du vaikų kambariai, miegamasis ir svetainė su valgomojo zona. Svetainės poilsio erdvėje yra minkštasis kampas, televizorius ir židinys. Valgomojo erdvėje yra stalas ir spintelės įvairiems daiktams. Visa svetainės erdvė yra beveik 50 kv/m ploto. Vaikų kambariai yra 10,44 kv/m ir 14,63 kv/m ploto. Juose yra lovos, spintos, rašomieji stalai - viskas ko gali prireikti vaikams. Abu kambariai turi nedidelius balkonus su vaizdu į Kęstučio gatvę. Trečiasis miegamasis kambarys yra išskirtinai labai erdvus, net 28 kv/m ploto! Miegamajame kambaryje yra lova, spintelės ir drabužinė 6,72 kv/m ploto. Iš miegamojo galima išeiti į balkoną, kurio vaizdas driekiasi į Karaliaus Mindaugo prospektą. Į šį balkoną galima patekti ir iš virtuvės. Virtuvėje taip pat yra valgomojo stalas, spintelės bei reikiama buitinė technika: šaldytuvas, viryklė, indaplovė, skalbimo mašina ir kt. Butas turi erdvų vonios kambarį, kuriame yra tiek vonia, tiek dušo kabina. Tualetas yra tiek vonios kambaryje, tiek yra ir atskiroje patalpoje. Butas yra labai šiltas, šviesus ir jaukus. Parduodamas su baldais ir buitine technika.

NAMAS. Namas yra mūrinis, 1890 metų statybos. 2005 metais buvo dalinai renovuotas namo fasadas, butui priklausantys balkonai. Name yra keturi aukštai, butas yra ketvirtame aukšte. Aukštuose tik po du butus. Į butą galima patekti dvejomis laiptinėmis, jos yra skirtingose namo pusėse. Iš vidinės kiemo pusės laiptinės yra patekimas į naujai suremontuotą rūsį. Butui priklauso rūsys, net 30 kv/m ploto! Laiptinės labai tvarkingos, su kodinėmis spynomis. Butui taip pat priklauso ir viena parkavimo vieta šalia namo. Patekimas į namo kiemą yra uždaras, su pakeliamu užtvaru. Namo aplinka tvarkinga ir prižiūrima. Namas turi jį prižiūrinčią bendriją.

VIETA. Tai labai patogi vieta gyventi. Visi pagrindiniai miesto centro objektai pasiekiami pėsčiomis. Taip pat labai patogus susisiekimas su kitais miesto rajonais, kadangi netoliese yra viešojo transporto stotelės bei išvažiavimas į Karaliaus Mindaugo prospektą. Aplink gausu paslaugas teikiančių įvairių įstaigų ir įmonių, mokymo įstaigų, pramogų, Nemuno sala arčiau nei 1 km pėsčiomis!

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.