Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Butas Domeikavoje
brokeris Viktorija Segal
Viktorija Segal
+370 613 53053
viktorija@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas69 000 €
Plotas (m²)
44
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
1966
Buto aukštas
2/2

PARDUODAMAS 2 KAMBARIŲ BUTAS DOMEIKAVOJE

BUTAS. Parduodamas 44 kv/m ploto butas su daliniais baldais. Vienas iš kambarių yra miegamasis, kuriame bus paliekama erdvi spinta. Svetainė sujungta su virtuve. Parduodant bus paliekamas virtuvinis komplektas bei spinta daiktams, taip pat koridoriaus spinta. Vonios ir tualeto patalpos sujungtos. Bute yra įrengtas dujinis šildymas, virtuvės ir vonios patalpose šildomos grindys. Buto langai plastikiniai, durys šarvuotos.

NAMAS. Butas yra mūriniame, 1966 metų statybos name iš dviejų aukštų, antrame aukšte. Namas yra administruojamas bendrijos (bendrijos mokesčiai labai nedideli). Namo prieigose yra įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. Taip pat butui priklauso rūsys, ūkinio pastato dalis bei parkavimo vieta automobiliui.

VIETA. Domeikava yra puiki vieta gyventi, kai norisi nutolti nuo miesto ir gatvių šurmulio, tačiau tuo pačiu yra reikalinga išvystyta infrastruktūra. Viešojo transporto stotelės visai netoliese, tad nesunkiai pasiekiami pagrindiniai miesto objektai ir kiti rajonai. Domeikavoje gausu parduotuvių, darželių ir mokyklų bei gydymo įstaiga dar naujai įsikūrusiame verslo centre!

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.