Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Butas Palangoje, Hipodromo gatvėje
brokeris Viktorija Segal
Viktorija Segal
+370 613 53053
viktorija@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas130 000 €
Plotas (m²)
38,12
Sklypo Plotas (a)
1.17
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
2021
Buto aukštas
1/4

PARDUODAMAS 2 KAMBARIŲ BUTAS PALANGOJE, HIPODROMO GATVĖJE

- Butui priklauso 1,17 a kiemelis
- Automobilio parkavimo vieta vienam automobiliui
- Butas turi terasą
- Parduodamas su visais baldais ir buitine technika
- Baseinas, pirtis, bendra poilsio zona – visa tai daugiabučio viršutiniame aukšte ir TIK namo gyventojams
 
ĮRENGIMAS. Parduodamas 2 kambarių, 38,12 kv/m, butas. Erdvi svetainė sujungta su virtuve. Virtuvėje yra reikiami baldai ir buitinė technika. Iš svetainės patenkama į erdvią, butui priklausančią terasą. Miegamasis kambarys  labai šviesus ir jaukus, jame yra dvigulė lova. Vonios ir tualeto patalpos sujungtos. Bute įrengtas dujinis reguliuojamas šildymas, šildomos grindys. Artimiausiuose planuose bute bus įrengtas kondicionierius bei pastatyta skalbimo mašina. Butas parduodamas su visais baldais ir buitine technika.
 
NAMAS. Namas, kuriame parduodamas butas yra 2021 metų statybos, keturių aukštų. Butas yra pirmame aukšte, tad jam priklauso ir 1,17 a sklypo ploto. Namo viršutiniame aukšte yra įrengta pirtis, ant stogo baseinas, bendra poilsio zona ir visa tai TIK namo gyventojams. Visame name yra vos 21 butas. Nuolat tvarkoma ir prižiūrima laiptinė. Butui taip pat priklauso ir parkavimo vieta automobiliui, o visa automobilių stovėjimo aikštelė aptverta tvora ir pastatytas pakeliamas užtvaras. Šalia namo yra įrengta ir vaikų žaidimų aikštelė.
 
VIETA. Butas yra naujai besikuriančiame naujų namų kvartale. J. Basanavičiaus gatvė vos už 2 km pėsčiomis! Tai puiki vieta poilsiui. Pagrindiniai miesto objektai pasiekiami pėsčiomis, netoliese yra parduotuvė, Palangos autobusų stotis. Taip pat patogus išvažiavimas į kelią Palanga-Klaipėda. Tai puikus pasirinkimas norintiems ramaus poilsio miškingoje Palangos vietoje, tačiau nenutolstant nuo miesto centro ir jo šurmulio.
 
Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.