Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Butas Vilijampolėje
brokeris Viktorija Segal
Viktorija Segal
+370 613 53053
viktorija@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas99 000 €
Plotas (m²)
63
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Centrinis
Statybos metai
1975
Buto aukštas
5/5

PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ BUTAS VILIJAMPOLĖJE, KAUNE

ĮRENGIMAS. Butas yra 63,31 kv.m ploto, trijų nepereinamų kambarių. Butui reikalingas remontas. Iš erdvios svetainės yra patekimas į balkoną, kuris yra per dviejų kambarių plotą. Miegamojo kambario ir virtuvės langai yra į vidinę kiemo pusę, pro kuriuos atsiveria labai gražus vaizdas. Vonios ir tualeto patalpos atskirtos. Vonios patalpoje įrengta dušo kabina. Buto langai plastikiniai, lauko durys dvigubos medinės. Butas parduodamas su visais nuotraukose matomais baldais ir buitine technika. Buto langai orientuoti į rytus ir vakarus, todėl butas labai šviesus ir šiltas.

NAMAS. 1975 m. statybos mūrinis namas. Butas randasi penktame namo aukšte iš penkių. Aukšte yra tik po du butus. Butui priklauso rūsys. Laiptinė labai tvarkinga, kodinė laiptinės spyna.

VIETA. Puiki galimybė įsikurti sau namus ar investuoti į nekilnojamąjį turtą. Labai patogus susisiekimas su kitais miesto rajonais tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu, iki miesto centro vos 5 km kelio. Aktyviam laisvalaikiui ar ramiam poilsiui visai čia pat atnaujintas Neries krantinės parkas. Netoliese yra parduotuvių, turgavietė, mokyklos ir darželiai.

Kviečiame Jus apžiūrai.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.