Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Butas Vytenio g. Vilijampolėje
brokeris Viktorija Segal
Viktorija Segal
+370 613 53053
viktorija@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas82 000 €
Plotas (m²)
42
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Centrinis
Statybos metai
1964
Buto aukštas
2/5

PARDUODAMAS 2 KAMBARIŲ BUTAS VYTENIO G., VILIJAMPOLĖJE

ĮRENGIMAS. Butas yra 41,91 kv. m ploto, dviejų kambarių. Svetainė sujungta su virtuve. Virtuvėje yra reikiami baldai ir buitinė technika - šaldytuvas, viryklė. Miegamasis yra nepereinamas, jame stovi dvigulė lova ir erdvi spinta. Iš miegamojo patenkama į įstiklintą balkoną. Vonios ir tualeto patalpos sujungtos, įrengta dušo kabina, yra skalbimo mašina. Butas parduodamas su visais baldais ir buitine technika. Visi buto langai eina į vidinę kiemo pusę, tad nesigirdi jokio gatvės triukšmo. Langai plastikiniai, orientuoti į pietus, todėl bute būna šilta ir jauku.

NAMAS. 1964 m. statybos mūrinis namas. Butas randasi antrame namo aukšte iš penkių. Laiptinė tvarkinga, kodinė spyna. Visada šalia namo galima rasti vietos automobiliui.

VIETA. Labai patogi ir gera vieta gyventi ar investuoti į nekilnojamąjį turtą. Puikus susisiekimas su visais miesto rajonais, netoliese yra autobusų stotelės, turgus, parduotuvės, įmonės, teikiančios įvairias paslaugas, mokykla bei darželis. Iki miesto centro apie 6 km kelio automobiliu!

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.