Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Buto nuoma Užliedžiuose
brokeris Viktorija Segal
Viktorija Segal
+370 613 53053
viktorija@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas350 €
Plotas (m²)
38
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
2011
Buto aukštas
3/3

IŠNUOMOJAMAS 2 KAMBARIŲ BUTAS UŽLIEDŽIUOSE, PIENIŲ GATVĖJE

ĮRENGIMAS. Nuomojamas 2 kambarių, 38 kv/m butas. Svetainė yra sujungta su virtuve. Virtuvėje yra reikiama buitinė technika – šaldytuvas, viryklė. Svetainės erdvėje yra televizorius. Galima dar pasistatyti svetainėje ir lovą. Kitas kambarys yra nepereinamas. Jame yra išskleidžiama lova, rašomasis stalas. Iš abiejų kambarių galima išeiti į erdvų balkoną. Vonios ir tualeto patalpos sujungtos. Vonioje yra pastatyta skalbimo mašina. Koridoriuje yra erdvi spinta. Bute yra įrengtas dujinis šildymas, tad patys reguliuojate ne tik šilumą, bet ir sąskaitas už ją.

NAMAS. Namas trijų aukštų. Butas yra trečiame aukšte. Kodinės laiptinės durys. Laiptinė labai tvarkinga ir laiku valoma valytojos. Butui priklauso automobilio stovėjimo vieta bendroje daugiabučio aikštelėje.

VIETA. Butas yra labai ramioje vietoje gyventi! Patogus išvažiavimas į autostradą Klaipėda – Vilnius, tad nesunkus susisiekimas ir su kitais miesto rajonais. Netoliese greitai atsidarys naujas vaikų darželis, tad nuomininkai laukiami ne tik su mažais vaikučiais, bet ir su tvarkingais augintiniais.

Butas nuomojamas minimaliai 12 mėn. 

Daugiau informacijos telefonu!