Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Buto nuoma Vilijampolėje
brokeris Viktorija Segal
Viktorija Segal
+370 613 53053
viktorija@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas



600 €
Plotas (m²)
77
Kambarių skaičius
4
Šildymas
Centrinis
Statybos metai
1989
Buto aukštas
4/5

IŠNUOMOJAMAS 4 KAMBARIŲ BUTAS VILIJAMPOLĖJE, SU VAIZDU Į NERĮ

- 3 nepereinami miegamieji kambariai su balkonais
- erdvi virtuvė su valgomuoju
- visi baldai ir buitinė technika (televizorius, indaplovė, skalbimo mašina)
- patogus susisiekimas su visais miesto rajonais (iki miesto centro vos 6km!)
- galima gyventi su nedideliu gyvūnu

ĮRENGIMAS. Nuomojamas keturių kambarių butas, iš kurių trys - nepereinami miegamieji. Butas yra 77 kv/m. Kiekviename kambaryje yra lovos, spintelės, spintos ir kiti reikiami baldai. Viename iš kambarių yra televizorius. Visuose kambariuose yra balkonai. Virtuvėje yra reikiami baldai ir buitinė technika: viryklė, šaldytuvas, indaplovė ir kt. Vonios ir tualeto patalpos atskirtos. Vonioje yra skalbimo mašina.  Butas šiltas, šviesus ir labai jaukus. Buto langai orientuoti į pietus ir rytus, o pro virtuvės langus vaizdas driekiasi į Nerį. Visame bute sudėti plastikiniai langai. Buto durys šarvuotos. Taip pat bute yra tamsusis kambarys.

NAMAS. Namas yra mūrinis, penkių aukštų. Butas yra ketvirtame aukšte. Kodinės laiptinės durys. Laiptinė labai tvarkinga, kiekvienas aukštas turi savo bendrai naudojamą balkoną.

VIETA. Butas yra šalia atnaujinto Neries krantinės parko. Šalia parduotuvė, viešojo transporto stotelės. Strategiškai patogi vieta susisiekti su kitais Kauno miesto objektais ir rajonais. Vos 6km kelio automobiliu iki miesto centro!

Nuomojama minimaliai metams laiko. 

Daugiau informacijos telefonu!