Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Išskirtinės architektūros namas Raudondvaryje
brokeris Viktorija Segal
Viktorija Segal
+370 613 53053
viktorija@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas300 000 €
Plotas (m²)
273
Sklypo Plotas (a)
11
Kambarių skaičius
7
Šildymas
Kietu kuru
Statybos metai
1907

PARDUODAMAS IŠSKIRTINĖS ARCHITEKTŪROS NAMAS NUOSTABIOJE VIETOJE, PRIE NEVĖŽIO UPĖS PRIEPLAUKOS, RAUDONDVARYJE! 

ĮRENGIMAS. Namas yra 273.11 kv/m ploto, iš kurių 123.44 kv/m yra komercinės paskirties. Komercinės paskirties patalpos yra įrengtos pusrūsyje, jų paskirtį galima pakeisti į gyvenamosios paskirties plotą. Pusrūsyje yra įrengtos trys labai erdvios (25,96 kv/m; 25,20kv/m ir 44,13kv/m) patalpos bei pirtis. Pusrūsio lubų aukštis yra standartinis, tad patalpas galima įrengti kaip atskirus kambarius ar butus. Pirmame namo aukšte yra net 7 kambariai, kuriuos galima formuoti kaip kelis atskirus butus. Namo langai - mediniai. Sklype yra atvestos dujos, tad yra galimybė prisijungti ir įsirengti dujinį šildymą. Kitos miesto komunikacijos yra atvestos į namą. 

NAMAS. Namas yra karkasinis, 1907 m. statybos. Šiuo metu šildomas -  kietu kuru bei yra galimybė įsirengti dujinį šildymą. Namo kiemas aptvertas tvora. Pastato fasadas - dažytas tinkas. Stogas - skardinis.

SKLYPAS. Namui priklauso 11a sklypo plotas. Sklypas aptvertas tvora, atskirtas nuo kitų, greta esančių namų. Sutvarkytas kiemas, apsodintas augalais, gėlėmis, vaismedžiais. Įrengta pavėsinė. Kieme pastatytas šiltnamis, du sandėliukai žoliapjovei ir kitiems rakandams. Taip pat yra garažas vienam automobiliui.

VIETA. Namas randasi Raudondvario kaime, labai ramioje vietoje. Iki Senojo Raudondvario tilto vietos apie 400 metrų. Ten pat yra ir Nevėžio upės prieplauka, tad namas yra nuostabaus kraštovaizdžio apsuptyje. Labai rami vieta gyventi! Vos už 20 minučių pėsčiomis yra Raudondvario dvaras. Iki Kauno miesto senamiesčio vos 11 km. 

Daugiau informacijos telefonu!

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.