Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
NAMAS DAINAVOJE, KAUNO MIESTE

Aprašymas270 000 €
Plotas (m²)
162
Sklypo Plotas (a)
7
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Dujomis/kietu kuru
Statybos metai
2006

PARDUODAMAS NAMAS DAINAVOJE, KAUNO MIESTE

- Namas yra 162 m2 ploto;

- Dvigubas sklypas  bendro 7 arų ploto.

ĮRENGIMAS. Parduodamas namas yra dviejų aukštų, 162,79 m2 ploto. Į bendrą namo plotą įskaičiuotas ir garažas, apie 30 m2 ploto. Po namu yra nedidelis rūsys. Pirmame namo aukšte yra katilinė, pirtis su dušo patalpa, tualetas. Antrame namo aukšte yra įrengta gyvenamoji erdvė. Svetainės erdvė sujungta su valgomuoju ir virtuve. Taip pat yra du miegamieji kambariai bei sujungta tualeto ir vonios patalpa. Antrame namo aukšte yra du balkonai. Vienas iš jų yra su poilsio zona bei vaizdu į namo kiemą. Namas parduodamas su daliniais baldais ir buitine technika.

NAMAS. Namas yra 2006 metų statybos, mūrinis. Paskirtis – gyvenamoji. Name yra elektra, miesto vandentiekis ir kanalizacija bei dujos. Namas šildomas dujomis, tačiau stovi ir apynaujis kieto kuro katilas, tad šildymo būdą galima rinktis.

SKLYPAS. Sklypas yra bendro 7 arų ploto. Sklypas užsodintas žole, visas sklypas atskirtas nuo kaimyninių sklypų tvora ir gyvatvorėmis. Kieme yra šiltnamis, voljeras bei sandėliukas daiktams. Dalyje kiemo yra padarytos stovėjimo vietos automobiliams, išklotos trinkelėmis. Sklype yra suformuota vieta daržui, taip pat auga ne vienas vaismedis ir vaiskrūmis.

VIETA. Parduodamas namas yra labai patogioje vietoje Kauno mieste. Netoliese yra prekybos vietos, mokyklos, darželiai, Girstučio baseinas, Kauno ledo rūmai ir kt. Iki miesto centro vos 6 km kelio. Tai puiki vieta susikurti savo svajonių namus.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.