Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Naujos statybos namas Ringauduose
brokeris Viktorija Segal
Viktorija Segal
+370 613 53053
viktorija@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas230 000 €
Plotas (m²)
155
Sklypo Plotas (a)
10
Kambarių skaičius
4
Šildymas
Dujinis/kietu kuru/elektra
Statybos metai
2022

PARDUODAMAS NAUJOS STATYBOS NAMAS SU DALINE APDAILA RINGAUDUOSE, KAUNO RAJONE

ĮRENGIMAS. Parduodamas namas yra 2022 metų statybos, 155,11 kv/m ploto, įrengtas labai kokybiškomis medžiagomis. Namo baigtumas yra 85%. Namo pirmame aukšte yra erdvi svetainė sujungta su virtuve. Bendras šio kambario plotas siekia 44,57 kv/m ploto, o svetainės lubos yra 6 metrų aukščio! Svetainėje suprojektuoti dideli langai, tad svetainė šviesi ir jauki, o iš jos yra išėjimas į kiemelį/terasą. Taip pat pirmame aukšte yra miegamojo kambarys 16,38 kv/m ir iš jo patekimas į drabužinę. Šalimais yra dar vienas miegamojo kambarys 15,27 kv/m ploto, kurio siena jungiasi su drabužinės siena. Taip pat yra numatytas ir darbo kambarys, kuris labai praktiškai įrengtas po laiptų niša. Pirmame aukšte vonios ir tualeto patalpos sujungtos bei yra ir atskira tualeto patalpa. Užlipus laiptais į antrąjį namo aukštą, yra erdvi poilsio zona, vienas miegamasis kambarys bei vonios kambarys. 

KOMUNIKACIJOS. Name yra visos komunikacijos: išvedžiota visa elektros instaliacija, vandentiekis ir kanalizacija – miesto. Šildymas dujinis. Pirmame namo aukšte šildymas grindinis, antrame aukšte – radiatoriai. Namas atitinka A+ energijos suvartojimo klasę, todėl yra galimybė papildomai įsirengti kieto kuro katilą ir židinio vietą. Name taip pat yra išvedžiota rekuperacijos sistema, ant namo fasado išvesti apšvietimo laidai, stebėjimo kamerų laidai, taip pat išvedžioti instaliacijos vamzdžiai saulės kolektoriams ant stogo. Įvestas šviesolaidis internetas. Šalia namo galima įsirengti automobilio įkrovimo stotelę.

SKLYPAS. Sklypas yra 10,11 a ploto, kraštinis, išlygintas, užsodintas pievele. Sklypas apsodintas eglėmis, pušimis, lapuočiais. Privažiavimas iki namo yra asfaltuotas, pagrindinė gatvė yra su pakeliamu užtvaru. Išimtas leidimas statyti tvorą.

VIETA. Labai rami vieta gyventi. Apstatyta, apgyvendinta kaimynystė, tik naujos statybos namai. Ringauduose yra pilnai išvystyta infrastruktūra gyventi: gausu parduotuvių, ugdymo, maitinimo įstaigų, puikus susisiekimas ne tik asmeniniu, bet ir viešuoju transportu. Iki miesto centro vos 13 km automobiliu. Netoliese Nemuno žiedas – automobilių sporto gerbėjams, Kačerginės miškai ir pėsčiųjų takas - aktyvaus laisvalaikio leidimui. Puikus pasirinkimas gyventi ramioje vietoje, gamtos apsuptyje.

Daugiau informacijos telefonu!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.