Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Parduodamas namas Paduoblio kaime, Prienų rajone

Aprašymas82 000 €
Plotas (m²)
89
Sklypo Plotas (a)
12
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Kietu kuru
Statybos metai
2006, 2022 renovacija

PARDUODAMAS NAMAS PADUOBLIO KAIME, PRIENŲ RAJONE

  • Namo yra 89 kv.m ploto;
  • Sklypas 12 arų ploto;
  • Naujai pastatyta ir įrengta pirtis.

ĮRENGIMAS. Parduodamas namas yra vieno aukšto su mansarda, bendro 89,18 kv.m ploto. Namo pirmame aukšte yra erdvi svetainė ir virtuvė. Svetainės ir virtuvės patalpos atskirtos. Virtuvėje yra reikiama buitinė technika – šaldytuvas, viryklė. Mansardoje yra įrengtas miegamasis kambarys ir darbo kambarys. Kambariuose yra reikiami baldai. Iš mansardos yra išėjimas į balkoną. Po visu namu yra rūsys. Rūsio grindys šildomos. Namo rūsyje yra įrengta vonios ir tualeto patalpa, katilinė, sandėliukas. Name yra naujai išvedžiota elektros instaliacija, pravesti laidai kondicionieriui, pakeisti radiatoriai, katilas. Namo langai yra plastikiniai, durys šarvuotos. Namas parduodamas su dauguma baldų ir buitine technika.

NAMAS. Namas yra 2006 metų statybos, mūrinis. 2022 metais atlikta namo renovacija – apšiltintas namo fasadas, pakeistas namo stogas, pakeistas kieto kuro katilas. Nnamo paskirtis – sodų, tačiau namas pilnai pritaikytas pastoviam gyvenimui. Name yra elektra. Vandentiekis ir kanalizacija vietiniai, įrengtas gręžinys ir valymo įrenginiai. Namas šildomas kietu kuru.

KITI STATINIAI. Kartu su parduodamu namu parduodami ir priklausantys ūkiniai pastatai. Viename iš pastatų yra malkinė, kitame - naujai pastatyta ir įrengta pirtis.

SKLYPAS. Sklypas yra 12 arų ploto. Sklypas lygaus reljefo, užsodinta žolytė, auga vaismedžiai, kasmet nešantys vaisius. Kieme yra pavėsinė, šiltnamis, voljeras. Yra patvirtintas projektas kelio asfaltavimui iki pat Kaštonų gatvės.

VIETA. Parduodamas namas yra labai miškingoje vietoje, Paduoblio kaime, Prienų rajone. Paduoblio kaime yra tiek pastovių gyventojų, tiek atvykstančių pailsėti. Kaimynystė saugi ir rami, tad tai puiki vieta Jūsų poilsiui ar pastoviam gyvenimui. Paduoblio kaimas yra visai šalia Prienų miesto - vos 12 km kelio, Balbieriškio miestelis vos už 10 km, o iki Alytaus miesto 27 km!

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.