Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Parduodamos patalpos Vandžiogalos plente, Domeikavoje
brokeris Viktorija Segal
Viktorija Segal
+370 613 53053
viktorija@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas44 000 €
Plotas (m²)
22,53
Šildymas
Autonominis
Statybos metai
1977, renovacija 2020
Buto aukštas
0/3

NAUJAI ĮRENGTOS PATALPOS DOMEIKAVOJE, VANDŽIOGALOS PLENTE

  • 2020 metais renovuotas namas, renovacija pilnai išmokėta!
  • Parkavimo vieta automobiliui;
  • Pilnai įrengtas vonios kambarys;
  • Išvedžiotas vandentiekis ir kanalizacija, elektros instaliacija

ĮRENGIMAS. Parduodamos pilnai įrengtos 22,53 kv/m kūrybinės dirbtuvės. Patalpose padarytas pilnas remontas - nauja elektros instaliacija, nauja santechnika, naujai išbetonuotos, apšiltintos grindys, sienos dažytos, sudėtos naujos durys, nauji langai. Vonios kambarys išklijuotas plytelėmis, pastatyta dušo kabina, maišytuvas, klozetas, kriauklė. Patalpos ekonomiškai šildomos autonominiu būdu, temperatūrą išmaniai valdant per termostatą esantį patalpose arba mobilia programėle per atstumą.

NAMAS. Parduodamos patalpos yra cokoliniame aukšte iš trijų. Rakinama, labai tvarkinga ir prižiūrima laiptinė. Namui 2020 metais atlikta renovacija, kuri yra pilnai išmokėta. Patalpoms taip pat priklauso ir parkavimo vieta automobiliui šalia namo.

VIETA. Parduodamos patalpos yra labai patogioje vietoje – tik įvažiavus į Domeikavą, visai šalia pagrindinių gatvių. Netoliese yra viešojo transporto stotelės, tad patalpos lengvai pasiekiamos tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu. Domeikava sparčiai plečiasi, tad tai yra puiki vieta vykdyti savo veiklą!

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.