Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Apie

MisijaFiks komandai svarbus kiekvienas klientas. Dirbdami su investuotojais ir vystytojais, rinkai siūlome ne vieną itin aukštą komforto bei kokybės lygmenį atitinkantį projektą, kurie kuria naujus, kokybės standartus rinkoje.

Fiks bendradarbiauja su užsienyje gyvenančiais lietuviais ir padeda jiems investuoti į nekilnojamąjį turtą Lietuvoje. Siūlomos investicijos ne tik į gyvenamosios paskirties objektus, bet ir į žemės ūkio paskirties žemę ir miškus.

Užsienyje gyvenantiems lietuviams ir užsienio investuotojams yra pateikiami išsamūs objektų 3D planai ir teritorijos nuotraukos iš drono. Tokiu būdu pritraukiame ir mažai apie Lietuvą žinančių žmonių dėmesį.

VizijaFiks komanda turi dvejopą viziją į teikiamas paslaugas.

Pirmoji vizija - tai požiūris iš Turto savininkų pusės: Kaip parduoti ar išnuomoti už didžiausią kainą; Kaip gauti reikiamą informaciją bei dokumentus vienoje vietoje. Kaip turėti patikimą partnerį visais nekilnojamojo turto klausimais.

Antroji vizija - tai požiūris iš Turto pirkėjo, nuomininko pusės: Kaip išsirinkti tinkamą būstą ar patalpas; Kaip nusipirkti už teisingą kainą bei sėkmingai investuoti pinigus; Kaip prižiūrėti, administruoti ir uždirbti iš nekilnojamojo turto.

KarjeraJeigu tu esi: aktyvus, komunikabilus, geras derybininkas, greitai priimi sprendimus - užpildyk anketą ir pakviesime tave susitikimui.

 

siusti cv

Siūlome nekilnojamo turto agento darbą Kaune