Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Atsinaujinome

ATSINAUJINOMEKasdienis mūsų darbas - supaprastinti Jums NT pirkimo, pardavimo ar nuomos procesą. Norime, kad klientai tai pastebėtų kiekvienoje detalėje. Todėl keičiame agentūros pavadinimą į paprastesnį - FIKS Nekilnojamasis Turtas. 

Vis pasitaikydavo situacijų, kai dirbant Lietuvos rinkoje FixEstate pavadinimą tekdavo diktuoti paraidžiui. O laikas - brangus turtas, todėl taupydami tiek Jūsų, tiek mūsų laiką, nuo šiol vadinsimės FIKS Nekilnojamasis Turtas. Beje, įmonės viduje jau seniai vadinome save sutrumpintai Fiks, nes taip tiesiog paprasčiau. 

Šis nedidelis, bet svarbus pokytis atspindi mūsų nuostatą: mes stebime klientų poreikius, reaguojame į pastabas ir darome viską, kad sutaupytume Jūsų laiką bei supaprastintume procesus. Bendradarbiavimas su mumis tapo dar ir sklandesnis.

Mūsų naujajame logotipe žodžio FIKS rėmelis yra graikų simbolis, reiškiantis namą. O šiame name harmoniją palaiko dvi spalvos: raudona ir mėlyna. Raudona spalva simbolizuoja mūsų energiją ir ambicijas, o mėlyna spalva parodo, kad darbą atliekame ramiaiI ir užtikrintai. 

Būtent taip galite jaustis dirbdami su mumis - užtikrintai ir ramiai.