Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Inovacijos reklamuojant parduodamą butą ar namą

INOVACIJOS PARDUODANT NEKILNOJAMĄ TURTĄNiekam ne paslaptis, jog kiekvieną akimirką inovacijos lenkia pačios save. Tad įmonės taip pat privalo būti inovatyvios ir savo klientams pasiūlyti geriausias ir naujausias paslaugas.

FixEstate įmonė žengia koja kojon su inovacijomis ir klientų parduodamą turtą pristato kaip tik įmanoma patraukliau pirkėjui. FixEstate parduodami namai yra fotografuojami iš skrydžio su dronu. Taip pat kiekvienas parduodamas butas yra pristatomas panaudojus 3D planą.

Nuotraukos darytos iš „paukščio skrydžio“ su dronu, aiškiai parodo pirkėjui kaimynystę, vietovę, kvartalą. Nuotraukose puikiai matosi ar namas yra prie judrios gatvės, o, galbūt, prie pat miško ar ežero. Potencialus pirkėjas matydamas nuotraukas gali įvertinti, ar jam tinkama kaimystė, aplinka, įvertinti parduodamo namo privalumus ir atvykti į namo apžiūrą jau žinodamas vietovę. Pirkėjas pamatęs aplinką, gali ja susižavėti ir norėti atvykti apsižiūrėti namą.

Buto 3D planai aiškiai perteikia buto išplanavimą ir erdves. Aiškiai matydamas išplanavimą, pirkėjas gali iš karto spręsti, ar būtent tokio išplanavimo ir ieško, ar visgi šis kambarių išdėstymas jam yra nepatogus. Taip pirkėjas sutaupo savo ir pardavėjų laiką.

Taip pat, 3D plano vizualizacija galime parodyti kaip galima įsirengti, susiprojektuoti butą ar namą, kuris yra įrengtas iki dalinės apdailos. Kuomet turtas yra apleistas arba jam reikalingas remontas, 3D planų pagalba pirkėjui parodome kaip šis turtas gali atrodyti po remonto.

FixEstate komanda visada dirba dėl savo kliento ir pirkėjo. Klientas gauna kokybišką paslaugą, visada yra gerai ir aiškiai reklamuojamas turtas. Pirkėjas sutaupo savo brangų laiką, tiksliau atsirenka, kurį objektą nori apsižiūrėti.