Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Komercinis nekilnojamasis turtas Kaune

Kauno komercinio NT rinka išgyvena atgimimo laikotarpį!Dar iki 2015 metų Kauno komerciniame NT buvo lengvas chaosas. Daugelis įmonių vadovų blaškėsi ieškodami naujų patalpų savo verslo plėtrai, o investuotojai skeptiškai vertino investicijas į šį NT segmentą. Tačiau, statybų sektoriuje dirbantys investuotojai, nuolatos „tyliai“ planavo ir ruošė dovaną Kauno verslui.

 

Pirmąją dovaną Kauno verslui įteikė UAB “Mikrovisatos valda”, Žaliakalnyje, Savanorių pr. pastačiusi 3200 kv.m., A klasės biurų pastatą. Lydimi gero pavyzdžio bei sėkmės išnuomojant patalpas, drąsių žingsnių ėmėsi ir kiti investuotojai.

 

Šalia Kauno Pilies žiedo UAB “Reallinija” stato naują, B klasės, biurų kompleksą “Jonavos 30”, kuris bus 2700 kv.m. ploto.

 

SBA koncernas Kauno verslui ruošia ypatingą dovaną, ant Neries kranto, Jonavos g, vysto A klasės, verslo centro statybas. Šioje vietoje bus pastatyta 11.000 kv.m. ploto komercinių patalpų.

 

Kauno verslo atstovai su nekantrumu laukia ir UAB “Imlitex Holdings”  Karaliaus Mindaugo pr. statomo, A klasės verslo centro “ARKA” įkurtuvių. Verslo centrą “ARKA” sudarys 11.500 kv.m. ploto patalpos.

Daug dėmesio ne tik verslo aplinkoje sulaukė projektas „MAGNUM“. Ilgus metus stovėjęs “Respublika” viešbučio pastatas, sulaukė “Vičiūnų grupės” investicijų, kurių dėka Kauno verslui bus įteikta dar viena ne kukli dovana. Šiuo statiniu taip pat džiaugsis ir visi miesto gyventojai, kuriems jau senai pabodęs apleistas betoninis monstras miesto centre. Šis A+ klasės komericinės ir prekybinės paskirties verslo cntras bus net 13.000 kv.m.

 

Akivaizdu, kad nauji verslo centrai pradėjo kelti didelį rūpestį seniau pastatytiems, renovacijos reikalaujantiems administracinių patalpų savininkams. Nes jau dabar įmonės įsikūrusios panašiose patalpose galvoja kaip tapti nevaržomiems ilgalaikių nuomos sutarčių ir planuoja persikelti į naujai statomus verslo centrus, to pasekoje atlaisvindami senas patalpas. Planuojama, kad tai privers renovuoti, atnaujinti senos statybos administracines patalpas bei verslo centrus, nes be reikiamų investicijų nuomos kainos stipriai kristų, ar net kiltų visiško pasitraukimo iš komercinių patalpų nuomos rinkos grėsmė.

 

Parengta FixEstate komandos, remiantis vz.lt informacija.