Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Nekilnojamojo turto pateikimas skelbimuoseKaip ir kiekvienoje srityje, taip ir nekilnojamojo turto pardavime, svarbios yra visos detalės, net ir pačios smulkiausios, norint pasiekti gerų rezultatų.

Norint pritraukti kuo daugiau interesantų, ateinančių apžiūrėti turtą, labai svarbu padaryti geras, kokybiškas turto nuotraukas. Be abejo, nereikia naudojant programų pridėti nuotraukose tai, ko iš tiesų nėra arba slėpti kažkokius trūkumus, nes tokiu būdu gaišime savo laiką neprasmingoms apžiūroms ir taip pat gaišime potencialių pirkėjų laiką. Reikia viską parodyti taip, kaip yra, tačiau pabrėžiant visus privalumus. Kokybiškos nuotraukos pritraukia gerokai daugiau pirkėjų.

Fotografuojant reikia paslėpti kuo daugiau asmeninių daiktų, nuotraukose parodyti erdves, kuo labiau jas sutvarkius (vonioje patraukti visus buteliukus, šampūnus, rankšluosčius ir pan). Virtuvėje patraukti puodus, indus, kempinėles nuo kriauklės. Svetainėje ir miegamajame kambaryje patraukti rūbus, dokumentus, popierius. Vaikų kambariuose aptvarkyti žaislus. Namų kiemuose patraukti sodo įrankius ir pan.

Turto savininkai neretai sako, jog nuotraukos nėra labai svarbu, žmonės juk vis tiek ateis pažiūrėti gyvai, kaip kas atrodo. Deja, turiu nuvilti, kad neretai dėl prastų nuotraukų, potencialūs pirkėjai neteisingai suprasdami parduodamo turto privalumus, net neatvyksta į apžiūras. Taip pat, užsienyje gyvenantys ir būsto Lietuvoje ieškantys pirkėjai didžiąja dalimi apie turtą sprendžia iš nuotraukų, nes neturi galimybės visų pasiūlymų apžiūrėti per trumpą viešnagės Lietuvoje laiką.

Taip pat, mūsų brokeriai parduodant butus visada braižo 3D planus, kuriuose matosi buto išplanavimas iš skirtingų perspektyvų (pereinami ar nepereinami kambariai, balkonas, kambarių išdėstymas). Tai leidžia dar prieš apžiūrą susidaryti vaizdą, kaip galima perplanuoti butą ar kuriame kambaryje, kuris šeimos narys galės gyventi.

Pardavinėdami individualius namus ar kotedžus, visada namo išorę ir aplinką fotografuojame iš drono. Taip skelbime matosi namo perspektyva sklype, sklypo dydis, kaimynystė, privažiavimas, namo fasadas ir stogo danga bei kiti svarbūs dalykai.