Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Nemokamas renginys "Noriu naujų namų"

NEMOKAMAS RENGINYS "NORIU NAUJŲ NAMŲ"Tai renginys, kuriame bus gausu informacijos apie tai kaip išsirinkti sau svajonių būstą, į ką atkreipti dėmesį.

Finansinių galimybių įsivertinimas ir geriausios sąlygos iš banko, ne mažiau svarbi dalis perkant būstą. Taip pat yra galimybė pretenduoti į valstybės suteikiamą subsidiją būsto įsigijimui, taigi renginyje aptarsime ir tai. Visas savo galimybes bei norus išsigryninsite renginio metu.

Renginyje dalyvauja:
???? “FIKS nekilnojamasis turtas” brokeriai, kurie supažindins jus su turto pirkimo žingsniais, gausite patarimų kaip išsirinkti svajonių būstą. Aptars rinkos tendencijas, atsakys į jums rūpimus klausimus dėl nekilnojamojo turto įsigijimo. Pasiūlys bendradarbiavimą ir pagalbą išsirenkant būstą.

???? “Visi bankai” paskolų brokerė, renginio metu individualiai pakonsultuos, galės įvertinti jūsų finansines galimybes paskolai bei patars į ką geriau atkreipti dėmesį renkantis kreditorių.

???? “Finansinių sprendimų biuras” atstovė supažindins su galimybėmis pasinaudoti valstybės subsidija būstui. Taip pat atsakys į kitus klausimus, kaip galima sutaupyti perkant būstą.

Neoficialus renginys, kuriame gausite daug naudingos informacijos, vaišinsime kava, arbata ir užkandžiais, maloniai lauksime atvykstant.

❗️ Registracija į renginį būtina:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd08Lc2H8rLQ6-KdcbkJra1rHTNRK7sRng9aAe1mC3R6ZFwHA/viewform?usp=sf_link 

???? Renginio nuoroda: https://fb.me/e/37HLXKU0n