Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Parduodama namo dalis Kulautuvoje

Aprašymas200 000 €
Plotas (m²)
155
Sklypo Plotas (a)
8
Kambarių skaičius
4
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
1992
Buto aukštas
2/2

PARDUODAMA NAMO DALIS NUOSTABIOJE VIETOJE, PRIE MIŠKO KULAUTUVOJE, SU PRIVAČIU KIEMU BEI GARAŽU! 

Kulautuvos miestelis turi kurortinio miestelio statusą!

ĮRENGIMAS. Parduodama antrame aukšte esanti namo dalis, t.y. visas antras namo aukštas. Atskiras įėjimas, bei atskiras įvažiavimas į parduodamą sklypo dalį. Butas šiltas ir labai jaukus, pro langus patenka daug saulės, yra du balkonai su nuostabiu vaizdu į pušyną. Įėjus pro duris pirmame aukšte yra tamburas, drabužinė. Leidžiantis laiptais į rūsį. Rūsyje naujai įrengtas šildomas, sporto/laisvalaikio kambarys, įrengtas grindinis šildymas. Kambaryje yra įmontuotas televizorius ir kt. laisvalaikio įranga. Laiptais pakilus į antra aukštą patenkate į virtuvės zoną, ji sujungta svetaine, iš kurios patenkama į miegamuosius kambarius bei vonios ir tualeto patalpą. Iš svetainės yra išėjimas į erdvų balkoną, kuriame galima mėgautis nuostabiu vaizdu į pūšyną. Šalimais miegamojo yra erdvi drabužinė su įrengta kriaukle, bei dideliu veidrodžiu. Virtuvės bei tamburo zonoje yra įrengtos šildomos grindys. Parduodamoje namo dalyje yra garažas su automatiniais vartais, sandėliukas ir papildomas wc su kriaukle. Parduodama namo dalis šildoma autonomiškai dujomis. Atskira buto apskaita. Pilnai sutvarkyti buto bei sklypo dokumentai. Labai ramūs ir draugiški kaimynai!

NAMAS. Mūrinis namas 1992 m. statybos. Namas statytas kokybiškomis medžiagomis, tvirtas, storomis sienomis. Tad namas yra šiltas ir ekonomiškas. 2008 m. atlikta namo rekonstrukcija, apšiltintas stogas. Namas šildomas -  dujomis. Išorės apdaila - struktūrinis tinkas. Namo kiemas aptvertas tvora, yra automatiniai kiemo vartai.

SKLYPAS. Parduodama sklypo dalis 7,84 a sklypo ploto. Sklypas aptvertas tvora, atskirtas nuo kitos namo dalies. Nuostabiai sutvarkytas kiemas, apsodintas augalais, gėlėmis, vaismedžiais. Įrengtas fontanėlis, pavėsinė su kriaukle bei atvesta elektra. Kieme pastatytas sandėliukas žoliapjovei ir kitiems rakandams. Nauji terasiniai lauko baldai bei naujai pastatyta medinė pavėsinė. 

VIETA. Namas randasi Kulautuvos miestelyje, labai ramioje vietoje, pušų slėnyje. Gatvė nepravažiuojama tad automobilių triukšmo nėra. Vos už 20 minučių pėsčiomis yra "Nemunas". Labai rami vieta gyventi! Iki Kauno miesto vos 15 km. Naujai išklotas kelias Kulautuva - Kaunas.
Kulautuvos miestelyje yra puikiai išvystyta infrastruktūra. Kulautuvos vidurinė mokykla, biblioteka, vaikų darželis, reabilitacijos klinika, kaimo turizmo sodyba, parduotuvės, prieplauka, dviračių takai, paplūdimys, vandenlenčių dokas ir kt. Planuojama įrengti keltuvą lynų Kulautuva - Zapyškis.

Kulautuvos miestelis turi kurortinio miestelio statusą!

Daugiau informacijos telefonu!

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.