Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Parduodamas sklypas Drevernos k. Klaipėdos r.
brokeris Gintarė Kriuogaitė
Gintarė Kriuogaitė
+370 633 90353
gintare@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas52 000 €
Plotas (a)
52.02
Sklypo paskirtis
Žemės ūkio paskirties

PARDUODAMAS 52,02 A SKLYPAS GEROJE VIETOJE, REISINIŲ G. DREVERNOS K. KLAIPĖDOS RAJONE! 

SKLYPAS. Sklypas lygaus reljefo, stačiakampio formos. Atlikti kadastriniai matavimai. Patogus ir geras privažiavimas prie sklypo. Sklypas randasi gražioje Drevernos k. vietovėje. Iki Kauno Marių vos 10 min. pėsčiomis. Sklype galimybė statyti ūkininko sodybą, poilsio namelius, kempingą ar pan.

VIETA. Drevernos k. tai senas žvejų kaimas, minimas nuo 1253 m. ir įsikūręs Kuršių marių pakrantėje prie Drevernos upės žiočių. Jame yra įsikūręs uostas su prieplauka. Vasaros sezono metu pagal tvarkaraštį kursuoja keleivinis keltas į Juodkrantę. Patraukliausia lankytina vieta uoste - apžvalgos bokštas iš kurio atsiveria vaizdas į Kuršių marias ir Mirusias kopas. Netoliese uosto yra įsikūręs kempingas, poilsio nameliai, restoranas, pirtys, vandens pramogos, baidarės ir kt. Drevernos k. pamiltas vandens sporto aistruolių, netoliese yra kaitavimo mokykla.

Daugiau informacijos apie Drevernos k. rasite - https://dreverna.lt

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.