Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Butas Senamiestyje

Aprašymas300 000 €
Plotas (m²)
98
Kambarių skaičius
4
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
1935
Buto aukštas
3/3
PARDUODAMAS ERDVUS BUTAS SENAMIESTYJE

ĮRENGIMAS. Parduodamas 97,77 kv/m įrengtas butas su baldais ir buitine technika. Bute yra keturi kambariai: svetainė su virtuve (31,92 kv/m), miegamasis kambarys (24,21 kv/m), miegamasis kambarys (17 kv/m), darbo kambarys (14,88 kv/m) ir vonios kambarys (8,73 kv/m), kuriame taip pat yra pirties patalpa (1,03 kv/m). Butas šildomas naudojant dujinį katilą. Miegamuosiuose kambariuose sumontuoti radiatoriai, kitose erdvėse šildomos grindys. Svetainėje yra židinys, kuriame sumontuoti ortakiai, taip pat pajungta prie šildymo sistemos (yra galimybės šildyti kietu kuru, naudojant židinį). Kambariuose sumontuoti kondicionieriai. Grindys - laminatas, sienos - dažytos. Vonios patalpoje yra dušo kabina, taip pat elektrinė sauna. Koridoriuje iš lubų nusileidžia laiptai, kuriais užlipama į nedidelę mansardą, kurioje galima laikyti mažiau naudojamus daiktus. Taip pat yra išlipimas ant namo stogo, kur atsiveria puikūs Senamiesčio vaizdai. 

Šalia daugiabučio, vidiniame kieme, yra ūkinis pastatas, kuriame yra butui priklausantis sandėliukas.

NAMAS. Parduodamas butas yra trijų aukštų namo trečiame aukšte. Užlipus į trečią aukštą, yra tik šis vienas butas. Namas mūrinis, 1935 metų statybos. Laiptinės durys rakinamos. Vidiniame namo kieme yra sutvarkytas, jaukus kiemelis namo gyventojams. 

VIETA. Butas yra pačiame Kauno miesto Senamiestyje, Smalininkų gatvėje. Šalia Vilniaus g., vos kelios minutės iki Kauno Žalgirio arenos, Nemuno salos. Patogus susisiekimas su visais miesto mikrorajonais. Aplink gausu kavinių, parduotuvių, taip pat Kauno lankytinų vietų ir muziejų.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.