Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Sodyba Gudašių k.

Aprašymas440 000 €
Plotas (m²)
750
Sklypo Plotas (a)
1560
Šildymas
Kietu kuru
Statybos metai
2010
Sklypo paskirtis
Miškų ūkio

PARDUODAMA PILNAI ĮRENGTA KAIMO TURIZMO SODYBA IŠSKIRTINĖJE VIETOJE, REGIONINIAME PARKE!

Tinkama vieta vestuvėms, renginiams, stovykloms.

Sodyba šiuo metu išnuomota ilgalaikiam terminui, galima pasilikti nuomininką ir gauti pastovias pajamas.

ĮRENGIMAS. Sodybos kompleksas įrengtas ir pritaikytas kaimo turizmo veiklai vykdyti, bei įvairiems renginiams ir šventėms aptarnauti. Sodybos kompleksą sudaro keturi gyvenamieji pastatai – pagrindinis namas ir trys mažesni nameliai, taip pat katilinės namelis bei pastatas sandėliavimui ir malkinė.
Pagrindinis gyvenamasis namas yra dviejų aukštų su rūsiu. Bendras plotas - 335 kv/m. Pirmame aukšte įrengta pobūvių salė, aptarnaujančio personalo patalpos. Rūsyje - virtuvė, su visais reikiamais baldais ir buitine technika, maisto gamybai ir švenčių aptarnavimui, salė su židiniu ir biliardo stalu, pirtis ir sūkurinė vonia bei sanitarinis mazgas. Antrame namo aukšte įrengti miegamieji kambariai su lovomis. Kiekviename miegamajame yra tualetas ir dušo kabina.

Trys mažesni gyvenamieji nameliai turi dideles svetaines ir virtuvėlę pirmame aukšte. Antrame aukšte yra du miegamieji kambariai ir balkonas. Abiejuose aukštuose yra tualetas ir vonia-dušo kabina. Prie kiekvieno namelio yra terasos, vietos automobiliams statyti, šašlykinės. Nameliuose yra visi reikiami baldai ir buitinė technika apgyvendinimui. Šių namelių plotas po 98 kv.m

Katilinės namelyje yra įrengtas kieto kuro katilas, kuris apšildo visą sodybos kompleksą. Taip pat kiekviename name yra boileris, karšto vandens gamybai.

Sodyboje gali apsistoti 58 žmonės vienu metu.

NAMAI. Namų statyba – 2010 metų. Visi namai yra karkasiniai. Stogai nendriniai. Namų grindys – medinės lentos ir plytelės. Sudėti šiuolaikiniai radiatoriai, mediniai langai su stiklo paketais, medinės durys. Visas kompleksas apšildomas kietu kuru. Katilas stovi katilinės namelyje. Tarp visų namų yra trinkelėmis grįsti takeliai.

VIETA. Sodybos kompleksas yra Gudašių kaime, Onuškio seniūnijoje, Trakų rajone. Sodyba įsikūrusi regioniniame parke. Sodyba ribojasi su Meškerėlio ežeru. Bendras teritorijos plotas – 15,6 ha. Sodybos kompleksas yra miško apsuptyje, taigi garantuojama ramybė ir poilsis gamtoje - gryname ore.

PRIVALUMAI. Sodybos komplekse įrengta daug įvairiausių pramogų aktyviam poilsiui: tinklinio aikštelė, pirtis, sūkurinė vonia, kubilas, valtelė ežere. Sodyba tinkama vestuvėms, įmonių vakarėliams, sporto šventėms, vaikų stovykloms ar tiesiog, poilsiui šeimoms, vertinančioms pramogas, ramybę ir gamtą vienoje vietoje.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.