Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Prabangus namas Romainiuose

Aprašymas570 000 €
Plotas (m²)
186,72
Sklypo Plotas (a)
9.46
Kambarių skaičius
4
Šildymas
Oras - vanduo
Statybos metai
2021

PARDUODAMAS NAUJAI PASTATYTAS IR ĮRENGTAS PRABANGUS NAMAS IŠSKIRTINĖJE VIETOJE!

ĮRENGIMAS. Parduodamas namas 186,72 kv.m. Namas įrengtas itin kokybiškomis, aukštos klasės medžiagomis. Name integruotos išmanios vėdinimo ir šildymo sistemos kurios valdomos atskiromis zonomis, integruota ir išvedžiota centrinio siurblio sistema, sumontuota rekuperacinė sistema, vandens valymo filtrai. Visame name išvedžiotas grindinis šildymas, sistema šildoma oras-vanduo siurbliu. Name sumontuota signalizacija, teritorija stebima vaizdo kameromis. Namas mūrinis iš išorės fasadas dengtas skalūnu. Namo energetinio naudingumo klasė A+, tačiau langai ir namo apšiltinimas atitinka A++ klasės reikalavimus.

Pirmajame namo aukšte yra didelė erdvi svetainė sujungta su virtuve ir valgomuoju, iš šios erdvės atsiveria puikus vaizdas per vitrininius langus į vidinį kiemą ir mišką esančius vakarinėje pusėje. Pirmajame aukšte taip pat yra nedidelis darbo kabinetas ir tualetas su dušu. iš pirmojo aukšto yra tiesioginis įėjimas į erdvų garažą kuriame telpa du automobiliai ir kuriuose įrengtos spintos daiktams pasidėti ir įrengta kriauklė, garaže, taip pat išvedžiotas grindinis šildymas. 

Antrame namo aukšte įrengti trys kambarai kurių plotai apie  15 kv.m. Pagrindinis miegamasis turi atskira savo vonios kambarį, kuriame įrengta ir dušas ir vonia ir tualetas. Šiame miegamajame taip pat yra įrengta 8 kv.m. atskira patalpa spinta.  antrajame aukšte taip pat yra įrengta skalbyklos patalpa ir dar vienas atskiras vonios ir tualeto kambarys kuriuo gali naudotis kiti du miegamieji. 

Iš viso name yra - 3 miegamieji, 3 vonios kambariai ir tualetai, darbo kambarys, svetainė su virtuve ir valgomuoju ir garažas. 

Komunikacijos: į namą yra atvestos visos miesto komunikacijos - vanduo, kanalizacija ir elektra.

 

SKLYPAS. Parduodamas namas yra 9,46 arų sklype. Visa teritorija aptverta. Sklypo dalis priekyje namo yra išklota trinkelėmis ir užtverta skardine tvora. Namo vidinis kiemelis aptvertas segmentine tvora, sklypas apželdintas.  Prie namo yra įrengta terasa. Sklypas ribojasi su su saugoma miško teritorija. 

 

VIETA. Namas yra uždaroje asfaltuotoje gatvelėje į kurią patenkama pro šlagbaumą. Namas yra priešpaskutinis akligatvyje. Sklypas ribojasi su mišku už  miško teka Nevėžio upė iki jos per mišką vos 200 metrų. Iš antro aukšto miegamųjų matosi raudondvario bažnyčia ir pilis, todėl tai labai vaizdinga ir rami vieta. Aplink jau apstatyta teritorija. Iki kauno miesto centro 10 kilometrų. 

 

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.