Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
BUTAS NAUJOS STATYBOS DAUGIABUTYJE ŽEIMENOS GATVĖJE, EIGULIUOSE
brokeris Viktorija Segal
Viktorija Segal
+370 613 53053
viktorija@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas115 000 €
Plotas (m²)
44
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Centrinis kolektorinis
Statybos metai
2022
Buto aukštas
2/7

PARDUODAMAS BUTAS NAUJOS STATYBOS DAUGIABUTYJE ŽEIMENOS GATVĖJE, EIGULIUOSE

  • Butas 44 m2
  • Butui priklauso viena automobilio parkavimo vieta už papildomą kainą
  • Tame pačiame daugiabutyje parduodamas dar vienas dviejų kambarių butas trečiame aukšte su automobilio parkavimo vieta

ĮRENGIMAS. Butas yra 44,07 m2 ploto, dviejų kambarių. Svetainė yra sujungta su virtuvės erdve. Iš svetainės patenkama į įstiklintą balkoną. Kitas kambarys - miegamasis, 9,01 m2 ploto. Vonios ir tualeto patalpos sujungtos. Butas yra 82% baigtumo. Išvedžiota rekuperacijos sistema. Bute yra visos miesto komunikacijos, centrinis kolektorinis šildymas. Parduodamam butui priklauso automobilio parkavimo vieta, kuri parduodama už papildomą, 6000 Eur kainą.

Tame pačiame daugiabutyje, trečiame aukšte parduodamas dviejų kambarių butas su balkonu ir parkavimo vieta. Butas yra 44,10 m2, svetainės ir virtuvės zonos sujungtos. Iš svetainės patekimas į balkoną. Miegamasis kambarys 9,3 m2 ploto. Vonios ir tualeto patalpos sujungtos. Butas yra 82% baigtumo. Išvedžiota rekuperacijos sistema. Bute yra visos miesto komunikacijos, centrinis kolektorinis šildymas. Automobilio parkavimo vieta parduodama už papildomą, 6000 Eur kainą.

NAMAS. 2022 m. statybos mūrinis namas. Butas randasi antrame namo aukšte iš septynių. Namo pirmame aukšte yra parkavimo vietos automobiliams. Butui priklausanti parkavimo vieta yra šalia daugiabučio. Laiptinėje yra liftas. Šalia daugiabučių yra poilsio zona su suoliukais, gultais, vaikų žaidimų aikštelė, stalo teniso, stalo futbolo ir šachmatų vieši stalai. Daugiabučių teritorija aptverta, įrengti pakeliami užtvarai. Daugiabučių teritorijoje stovi iš viso penki daugiabučiai. Statybų darbai pabaigti. 

VIETA. Puiki galimybė investuoti į nekilnojamąjį turtą ar susikurti savo svajonių namus! Puikus susisiekimas su kitais miesto rajonais, netoliese mokyklos, darželiai, prekybos vietos, o Kauno miesto centras vos už 5 km.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.